ДОДАТКОВІ СПЕЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

ДОСТАВКА КАРТ З ІДЕНТИФІКАЦІЄЮ Дана послуга послуга дуже зручна для фінансових установ та здійснюється з використанням спеціального мобільного додатку MERCURY-EXPRESS COURIER. Спеціальна послуга передбачає:

 • Інтеграцію з ПО банку;
 • збір відправлення;
 • сортування і відправка по філіях кур'єрської служби;
 • узгодження з одержувачем дати і часу доставки;
 • зустріч з одержувачем (перевірка достовірності паспорта, заповнення та підписання анкети ідентифікації, перевірка посвідчення відповідності копій паспорта / ІПН клієнтом);
 • фотографування копій документів, фотографування клієнта з картою в руках на робочий смартфон кур'єра, передача в онлайн режимі в банк фото і номера доставленої карти в зашифрованому форматі, видача карти клієнтові після підтвердження з банку;
 • передача в банк документів (анкета ідентифікації, копія паспорта та ІПН);

 

 

СОРТУВАННЯ І КОМПЛЕКТАЦІЯ Ваші переваги при використанні цієї послуги:

 

 • Можливість послуги дооформлення, сортування, комплектації, маркування, обробки і упаковки;
 • гнучкість за часом обробки пошти та вантажу;
 • попереднє сортування пошти з використанням індивідуального коду клієнта;
 • узгодження з одержувачем дати і часу доставки;
 • використання послуги незалежно від того, здійснюєте ви відправку всередині країни або в міжнародному напрямку;
 • спеціалізована обробка, доставка пошти і вантажів пріоритетних відправлень, які потребують тимчасових рамок, відповідно до запиту замовника;
 • аутсорсинг для обробки пошти - виконання всіх процесів, які вимагають спеціальних інструкцій для обробки масових листів та іншої пошти: річні звіти, рахунки за інтернет і зв'язок, рекламна література про продукт, об'ємні друковані матеріали, торгові зразки, журнали, періодичні видання та інше.

Вартість послуги обмовляється індивідуально. Упаковка здійснюється в фірмові сейф-пакети:

 • стрейч-плівку;
 • поліетиленова плівка з запаюванням.

 

ЗБІР АРХІВІВ У ВІДДІЛЕННЯХ БАНКУ, ОРГАНІЗАЦІЯХ

Збір архіву відбувається відповідно до графіка, складеного Замовником. Всі архівні матеріали звозять на склад Виконавця, консолідуються і доставляються на склад Замовника. При цьому збір архіву може бути реалізований як з використанням упаковки Виконавця, так і з використанням упаковки Замовника, обговорюється індивідуально.

 

 

ЗБІР КРЕДИТНИХ ДОСЬЄ З ТОРГІВЛІ ТОЧКИ

Дана послуга має на увазі збір на торгових точках, в яких представник банку або агент, кредитних досьє, перевірка комплектності, наявності відповідних підписів, відправка їх на склад Виконавця і консолідована доставка в потрібне відділення банку (призначається Замовником).


 

 

ПОСЛУГИ МЕРЧАНДАЙЗИНГУ

Дана послуга передбачає попередній збір, сортування, комплектацію, упаковку і доставку рекламних матеріалів в відділення банку, торгової точки відповідно до графіка, складеного Замовником, з їх подальшою заміною в рекламних носіях. При цьому неактуальні рекламні матеріали утилізуються силами Виконавця.

ПАЛЕТНІ ЗБЕРІГАННЯ НА СКЛАДІ

Палетні зберігання на складі - послуга, до якої вдаються і організації, і приватні особи. Вона є особливо затребуваною при великих обсягах товару. Скористатися приміщенням, в якому є вся необхідна оснастка і трудяться досвідчені фахівці, набагато простіше, ніж утримувати власний склад і платити працюючим в ньому людям.

 

 

 

ПРЯМА МАШИНА

Доставка великих обсягів вантажів по всій Україні. Послуга "Пряма машина" передбачає повне завантаження машини, експедицію вантажу і можливо вибору автотранспорту в залежності від виду вантажного відправлення.

 

 

 

 

 

З питання співпраці звертайтеся до відділу продажів: 044-507-07-23, (044) 507-07-24, (вн. 219), (093) 312-62-40 Андрій Сайченко або ви можете замовити зворотній зв'язок ,в поле Повідомлення напишіть: "Спеціальні послуги".

Вартість доставки
Доставка з:


Доставка куди:


Вид доставки:
Стандарт-відправка Стандарт-відправка


Вага: кг.

Відстеження замовлення
номер накладної :

Новини:

Компанії TMM Express та Меркурій об’єднуються

Вівторок, 09 лютого 2021
З 1 березня 2021 року відбудеться злиття компанії Меркурій та TMM Eхpress. ...

Львівське представництво "Експрес-Доставка-Меркурій"

Понеділок, 02 квітня 2018
У Львівському представництві "Експрес-Доставка-Меркурій" тимчасово відсутні...

Дополнительные телефоны в Днепре

Вівторок, 30 серпня 2016
Уважаемые клиенты! Просим Вас записать дополнительные телефоны для вызова к...