Корисна інформація

 

 

Ця інформація буде Вам корисна

Передусім Ви повинні знати, що на ринку експрес-доставки існують два типи компаній, що роблять подібні послуги на постійній основі : це вантажо-транспортні компанії і кур'єрські служби. Вантажо-транспортна компанія орієнтована на великі магістральні перевезення і через них відправити вантаж можна трохи дешевше, але повільніше.

Кур'єрська служба орієнтована саме на адресну доставку і відправити через неї вантаж можна трохи дорожче, але значно швидше і з високою мірою відповідальності. Тут вже рівень сервісу значно вищий, доступні багато додаткових послуг, тут за Вашим пакетом стежитимуть, відповідатимуть на Ваші запити, швидко реагувати і оперативно приймати рішення. З Вами здзвонюються співробітники, уточнюють час і місце доставки. Вам не треба нікуди ходити, стояти в черзі і витрачати свій час.

СЕД " Меркурій" є саме кур'єрською службою, ми постійно контролюємо якість послуг, приділяємо велику увагу безпеки і постійно удосконалюємося.

Щоб правильно вибрати спосіб доставки нашою компанією, Вам треба прояснити деякі питання:

  • якщо у Вас є не терміновий вантаж і Ви або Ваш одержувач маєте в розпорядженні час, можете вибрати категорію доставки "Економ+доставка" або "Економ+відправка". Як видно з назв, відправлення таких категорій виключають роботу кур'єра з якогось одного боку. При цьому Ви отримуєте стабільно високий рівень сервісу кур'єрської служби і понижений тариф. Термін доставки такого відправлення 1-3 робочих дня.
  • якщо Ваше відправлення термінове і дуже важливе, виберіть категорію "Експрес" - такі доставки виконуються в першу чергу. Додатково можна замовити доставку в суботу, або особисто в руки, і так далі. Важливо! Відправлення категорії "Експрес" без яких-небудь уточнень на накладній, супроводжуючій посилку, доставляється в робочі дні раніше усіх інших відправлень. Якщо Ви хочете замовити доставку в суботу або до якогось часу, або особисто в руки одержувачеві, обов'язково скажіть про це кур'єрові і зробіть відмітки в накладній! Термін доставки 1-2 робочих дня, залежно від міста відправлення і отримання.
  • якщо ваше відправлення занадто термінове, виберіть кеатегорію СУПЕР-ЕКСПРЕС (24)
    Приймання замовлення на доставку день в день в робочий час з 9:00 до 15:00. Доставка на протязі 3-х годин  з моменту забору , Відправлення, або у визначений, неробочий час.
  • якщо Ваше відправлення не дуже терміново і Вам підходить термін доставки 1-3 робітників дня (залежно від міста призначення), то найзручніше скористатися бюджетною категорією "Стандарт" - у Вас кур'єр забере відправлення з офісу, і доставить Вашому одержувачеві за вказаною адресою.

Якщо Ви вже вибрали спосіб доставки, а Ваше відправлення - це вантаж, важливо уточнити його вагу.

У міжнародній практиці перевізниками використовується два поняття: фактична і об'ємна вага. Якщо з фактичною вагою все зрозуміло, то об'ємна вага розраховується по особливій формулі: довжина (см), ширина (см), висота (см) посилки перемножується і ділиться на 5000 = об'ємну вагу в кг.

Далі порівнюємо величини і до оформлення приймаємо більшу вагу.

Вартість доставки
Доставка з:


Доставка куди:


Вид доставки:
Стандарт-відправка Стандарт-відправка


Вага: кг.

Відстеження замовлення
номер накладної :

Новини:

Компанії TMM Express та Меркурій об’єднуються

Вівторок, 09 лютого 2021
З 1 березня 2021 року відбудеться злиття компанії Меркурій та TMM Eхpress. ...

Львівське представництво "Експрес-Доставка-Меркурій"

Понеділок, 02 квітня 2018
У Львівському представництві "Експрес-Доставка-Меркурій" тимчасово відсутні...

Дополнительные телефоны в Днепре

Вівторок, 30 серпня 2016
Уважаемые клиенты! Просим Вас записать дополнительные телефоны для вызова к...