Звіт про доставку

Наші експерти розробили декілька варіантів для отримання Вами інформації про доставку кореспонденції. Вам залишилося вибрати найбільш зручний.

  • СМС. Для посилачів термінової кореспонденції (категорії Експрес і 24) компанія Меркурій надає додаткову послугу СМС-інформування "Звіт про доставку". Ця послуга надається безкоштовно для усіх посилачів термінової кореспонденції, яка оформляється по Накладних Меркурій, від Вас вимагається тільки вказати вірний номер свого телефону. Якщо Ви не хочете отримувати СМС, зробіть позначку на накладній "Стоп СМС". Важливо! Якщо Ви є співробітником великої компанії, уточните у Вашого менеджера, чи не коштує заборона на відправку СМС по Вашій корпорації.
  • На e-mail.Повідомлення про доставку можна отримати, відправивши запит по наступній формі. Після відправки заявки, на вказану Вами електронну адресу Ви отримаєте лист з інформацією про відправлення, що цікавить Вас.
  • Оригінал Накладної. При відправці важливої кореспонденції Ви відразу можете замовити послугу "Повідомлення". Після доставки кореспонденції Вашому адресатові оригінал Накладний Меркурій з підписом одержувача буде упакований і відправлений на Вашу адресу. Вартість цієї послуги вважається по категорії СТАНДАРТ, або за заздалегідь затвердженим тарифом за договором. Термін відправки Вам повідомлення складає від 1 до 3 робочих днів, оплата відбувається за фактом вручення повідомлення.
Вартість доставки
Доставка з:


Доставка куди:


Вид доставки:
Стандарт-відправка Стандарт-відправка


Вага: кг.

Відстеження замовлення
номер накладної :

Новини:

Компанії TMM Express та Меркурій об’єднуються

Вівторок, 09 лютого 2021
З 1 березня 2021 року відбудеться злиття компанії Меркурій та TMM Eхpress. ...

Львівське представництво "Експрес-Доставка-Меркурій"

Понеділок, 02 квітня 2018
У Львівському представництві "Експрес-Доставка-Меркурій" тимчасово відсутні...

Дополнительные телефоны в Днепре

Вівторок, 30 серпня 2016
Уважаемые клиенты! Просим Вас записать дополнительные телефоны для вызова к...