Додаткові послуги

Особливістю роботи нашої кур'єрської служби є індивідуалізований підхід до кожного клієнта. Наші фахівці вивчають особливості Вашого бізнесу і пропонують індивідуальний пакет додаткових послуг, для оптимізації роботи з доставки Ваших відправлень.

У нього можуть входити такі послуги як: повідомлення про доставку, аж до повернення клієнту оригіналу накладної з підписом одержувача, вручення особливо важливого відправлення особисто в руки адресату,  оцінка відправлень, внутріміська доставка, відправка з описом вкладеного.

  • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ДОСТАВКУ: дуже зручна послуга, якщо Ваш Одержувач «забуває» про те, що отримав від Вас важливі документи; фактом, що підтверджує доставку, є оригінал накладної з підписом отримав. Оплачується за тарифом СТАНДАРТ, оригінал накладної надсилається протягом трьох робочих днів після доставки за адресою Відправника. Можна замовити повідомлення відразу при відправці важливого листа.
  • SMS повідомлення про доставку: послуга включає в себе відправку SMS Повідомлень на мобільний телефон Відправника про отримання посилки одержувачем. Вартість послуги включена до категорії ЕКСПРЕС, і СУПЕР ЕКСПРЕС (24)
  • ПЕРЕАДРЕСАЦІЯ: Зміна адреси доставки відправлення за іншою адресою. Послуга є платною. Переадресація відправлень в інші міста де є представництво СЕД Меркурій. Сума доплати до основного тарифу є основною тариф з міста призначення до іншого міста.
  • ІНФОРМАЦІЯ З АРХІВУ: Надання копій накладних або інших документів з архіву. Накладні СЕД Меркурій приходять в архів через 1 місяць з дня доставки відправлення. Послуга є платною і надається за письмовим запитом. За кожен документ за запитом стягується плата в розмірі за тарифом категорії СТАНДАРТ, або відповідно до тарифу узгодженого з клієнтом за договором.
  • Повторний ВИКЛИК КУР'ЄРА: відправлення повинно бути підготовлено до приїзду кур'єра / експедитора. За правилами СЕД Меркурій кур'єр / експедитор може очікувати передачі відправлення на прийом не більше 15 хвилин. У разі якщо відправлення не готове до приїзду кур'єра / експедитора, кур'єр / експедитор має право оформити холостий виклик, якщо час затримки перевищує 30 хвилин згідно тарифу узгодженого з клієнтом. І починаючи з 16-ї хвилини від початку часового інтервалу на вручення відправлення одержувач розрахується за кожні наступні повні або неповні 15 хвилин-за тарифом категорії СТАНДАРТ, або за тарифом узгодженого з клієнтом за договором.
  • ПОВЕРНЕННЯ ВІДПРАВЛЕННЯ: У разі не здійснення доставки відправлення з причин, що не залежать від виконавця, можливе повернення відправлення. Повернення відправлення по місту, а також відправлень з міст України до Києва, з Києва до міст України, з міст України до інших міст України є платною послугою і представляє 100% тарифу. Негайне повернення: по категорії ЕКСПРЕС + по категорії СТАНДАРТ. Повернення міжнародних відправлень здійснюється в межах законодавства і правил країни одержувача. Всі обов'язки і витрати по поверненню відправлення покладаються на відправника.
  • ПІСЛЯПЛАТА: це оплата товару / вантажу одержувачем під час отримання посилки. Перерахування коштів за товар / послугу на рахунок Замовника, шляхом використання електронних платежів, за допомогою сервісу "Mercury iPay" або через касу "ELECTRUM PAYMENT SYSTEM". Комісія за перерахунок становить 2,2% від суми перерахованих коштів.
  • ОЦІНКА ВІДПРАВЛЕННЯ: кожне відправлення має свою оціночну вартість. При оформленні накладної клієнт може вказати, у скільки він оцінює дане відправлення, при цьому оціночна вартість по одній накладній не може перевищувати 3 (трьох) тисяч гривень. Якщо клієнт не вказує оціночної вартості відправлення, його вартість визначається рівною тарифу за пересилку. При оцінці відправлення додатково оплачується оціночний тариф, який становить 1% від заявленої цінності. Що стосується пропажі відправлення клієнт отримує відшкодування в розмірі 100% від оціночної вартості.
  • З описів: відправка супроводжується описом за встановленою формою у чотирьох примірниках. Кур'єр звіряє вміст пакета з описом і засвідчує відповідність підписом. Один примірник опису залишається у Відправника, інший супроводжує документи, третій і четвертий прикріплюється до накладної зовні відправлення. При доставці документи знову звіряють з описом. Відправлення оплачується за тарифом ЕКСПРЕС. Якщо необхідно повернути опис Замовнику, то використовується додаткова послуга Повідомлення.
  • ОСОБИСТО В РУКИ: гарантована доставка особливо важливого відправлення тільки особі, контакти якого вказані в накладній, в строго зазначений час. Відправлення оплачується за тарифом ЕКСПРЕС і СУПЕР ЕКСПРЕС (24). Існує стоп-список осіб і організацій, доставити яким особисто в руки неможливо.
Вартість доставки
Доставка з:


Доставка куди:


Вид доставки:
Стандарт-відправка Стандарт-відправка


Вага: кг.

Відстеження замовлення
номер накладної :

Новини:

Компанії TMM Express та Меркурій об’єднуються

Вівторок, 09 лютого 2021
З 1 березня 2021 року відбудеться злиття компанії Меркурій та TMM Eхpress. ...

Львівське представництво "Експрес-Доставка-Меркурій"

Понеділок, 02 квітня 2018
У Львівському представництві "Експрес-Доставка-Меркурій" тимчасово відсутні...

Дополнительные телефоны в Днепре

Вівторок, 30 серпня 2016
Уважаемые клиенты! Просим Вас записать дополнительные телефоны для вызова к...