Питання-Відповідь

Коли можна викликати кур`єра?

Якщо Відправлення Вами сформоване та готове до вивозу, за номерами гарячої лінії, або за міськими номерами Підрозділів Ви можете викликати кур'єра протягом робочого дня, але не пізніше 16:00 години (в деяких регіонах до 14:00, більш детально уточнюйте у оператора). Для замовлення кур'єра на наступний робочий день - телефонуйте протягом робочого дня. Для виклику кур'єра в районний центр обо інший необласний населений пункт - консультуйтесь у оператора, їх обслуговування відбувається за встановленим графіком.Зазвичай Замовлення оформлюється з зазначенням робочого дня Відправника. Плануйте прихід кур'єра в проміжок часу з інтервалом не менше двух годин - так буде зручніше обом сторонам.

Скільки коштує виклик кур`єра?

Кур'єр приходить до Вас в офіс безкоштовно, якщо Ви робите хоча б одну відправку, використовуючи категорії. Ніяких додаткових оплат робити не потрібно.

Яка інформація потрібна для відправки?

Для оформлення відправки потрібна адреса, телефон і контактна особа, як з боку відправника, так і з боку одержувача, номер договору (якщо оплата за безготівковим розрахунком).

Як запакувати своє відтправлення?

Відправлення документарного характеру Ви можете не запаковувати, ми надаємо фірмовий сейф-пакет. Відправку вантажу Ви повинні підготувати так, щоб вміст в процесі перевезення був стійким і не міг зім'ятися, розбитися, випасти або пошкодити сусідні відправлення.

Можу я відправити крихку річ чи пляшку?

На жаль, ми не приймаємо до відправки скляні пляшки і крихкі вироби зі скла, порцеляни та інше.

Як мені оцінити своє відправлення?

Відправник зобов’язаний оцінити відправлення. Оціночна вартість, яка перевищує тариф,сплачений за доставку, не здорожчує пересилання. Оціночна вартість по одній та кожній накладній не може перевищувати 3000 (трьох тисяч) гривень. Вказана вартість сплачується у розмірі 1% від заявленної цінності і додається до тарифу за пересилання. У випадку, коли Замовник не вказує додатково розмір оціночної вартості, Виконавець вираховує її як таку, що дорівнює вартості тарифу,сплаченого за пересилання. У разі втрати, нестачі, псування відправлення Виконавець сплачує Замовнику 100% оціночної вартості відправлення. Обов’язковою умовою проведення розрахунків є наявність у Замовника копії накладної на відправлення, що підлягає компенсації. Ніякі інші виплати, моральні чи непрямі збитки в тому числі, не проводяться.

Можна відправити посилку з описом внутрішнього вмісту?

Звичайно, на нашій фірмовій накладної є поле, де можна коротко описати характер вкладення - договір, акти і т.п. Якщо ж Ви хочете вкласти окремі бланки і потрібно контроль при врученні і повернення опису (з печаткою та підписом одержувача), то вручення такого відправлення буде проводитися по категорії Експрес, що має на увазі особливі умови доставки; повернення опису здійснюється за окремою накладною і оплачується також окремо. Детальніше про відправку з описом можна прочитати тут.

Як дізнатись, де знаходиться моя посилка зараз?

На нашому сайті за допомогою сервісу Відстеження замовлення. Вам потрібно лише уточнити у Вашого відправника номер накладної, він зазначений під штрих-кодом у верхньому правому куті бланка накладної.

Можу я передати гроші в інше місто?

В даний час ця послуга не надається.

Може кур`єр доставити документи на адресу і забрати для нас інші назад?

Так, це можливо. При відправці документів зробіть запис у накладній "забрати назад документи" і повідомте одержувачу, щоб він теж заздалегідь підготував документи, тому що кур'єр не може чекати довше 10 хвилин. У випадку, якщо забрати документи в той же день не вдається, кур'єр може залишити контактний телефон для того, щоб була можливість домовитися про прихід кур'єра в інший день.

Чи оформлюєте Ви довіреність на кур'єра?

Можливо, але тільки за погодженням з представником в регіоні.

Які терміни доставки до міста …?

При розрахунку доставки на нашому сайті Ви побачите внизу суму і розрахунковий час доставки.

Можливо викликати кур'єра в суботу?

В залежності від регіону, офіс може працювати в черговому режимі або в режимі попереднього замовлення, Вам потрібно зробити дзвінок не пізніше п'ятниці і обов'язково уточнити всі умови.

Чи може отримувач оплатити моє відтправлення?

Так, можна зробити відправку з оплатою одержувачем, але Ви повинні з ним це узгодити. У випадку, якщо одержувач відмовляється від оплати, за надані послуги зобов'язаний заплатити відправник.

Як я дізнаюсь, що отримувачу доручили мою посилку?

Якщо Ви відправляєте терміновою категорією "Експрес", на Ваш телефон після доставки прийде СМС з даними про вручення. Дана послуга безкоштовна. Якщо Ви відправляєте звичайної категорією "Стандарт" або категорією "Економ + Доставка" Ви можете зателефонувати до представництва "Меркурій" у вашому місті і дізнатися стан доставки по телефону. Крім того, на нашому сайті Ви можете скористатися сервісом "Відстеження замовлення". Введіть номер накладної у відповідне поле і дізнайтесь стан доставки.

Які документи потрібні для отримання посилки?

Для отримання посилки Вам потрібно пред'явити кур'єру паспорт - копію або оригінал, або інший документ з фото, що засвідчує особистість. Крім того, Ви повинні знати номер накладної за якою Вам відправили посилку.

Як я можу бути певен, що отримувачу доручать посилку особисто в руки?

Для цього Вам потрібно відправляти посилку по категорії "Експрес" і обов'язково зробити позначку на накладнії "Особисто в руки". Крім того, Ви повинні вказати повні контактні дані одержувача, його телефон і обов'язково попередити одержувача про доставку Вашого відправлення.

Чи можна виконати доставку по місту в день відправлення?

Так, все залежить від часу відправлення та адреси доставки. Питання можна узгодити з представником "Меркурій" у Вашому місті.

Чи можу я відправити за кордон ліки?

Всі заборонені до пересилання предмети вказані на сторінці Заборонені вантажі.

Скільки коштує доставка у місто, в якому немає офісу Меркурій?

Всі тарифіковані населені пункти Ви знайдете в полі Місто сервісу Розрахунок доставки. Якщо Вас цікавить місто, якого немає в списку, вартість можна уточнити, зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Вартість доставки
Доставка з:


Доставка куди:


Вид доставки:
Стандарт-відправка Стандарт-відправка


Вага: кг.

Відстеження замовлення
номер накладної :

Новини:

Компанії TMM Express та Меркурій об’єднуються

Вівторок, 09 лютого 2021
З 1 березня 2021 року відбудеться злиття компанії Меркурій та TMM Eхpress. ...

Львівське представництво "Експрес-Доставка-Меркурій"

Понеділок, 02 квітня 2018
У Львівському представництві "Експрес-Доставка-Меркурій" тимчасово відсутні...

Дополнительные телефоны в Днепре

Вівторок, 30 серпня 2016
Уважаемые клиенты! Просим Вас записать дополнительные телефоны для вызова к...