services

Наші послуги різноманітні:

Ми надаємо повний спектр послуг кур'єрської доставки:

з географії доставок - місто, Україна, весь світ

за видами послуг - термінова, стандартна, бюджетна, до запитання

за видами додаткового сервісу - розсилка, повідомлення, з описом, з оцінкою, особисто в руки, sms про доставку, накладений платіж, переадресація, видача інформації з архіву

за видами спеціального сервісу-доставка карт з ідентифікацією, забор архівів із банків та організацій, збір кредитних досье з торгової точки, спеціальна упаковка, сортування та комплектація, палетне зберігання на складі, послуги мерчандайзингу, пряма машина.

Наша упаковка унікальна:

З метою повного виключення можливості несанкціонованого доступу до Ваших відправлень, ми єдина кур'єрська служба в Україні, яка використовує унікальну упаковку сейф-пакет. Наші сейф-пакети пройшли експертну перевірку фахівцями МВС України і  отримали найвищу оцінку.

services

Наші впровадження інноваційних технологій управління:

Наша компанія займає лідіруючі позиції по впровадженню інноваційних технологій управління процесом доставки, взаємодії та контролю кур'єрів, а також звітності для наших клієнтів.Ми успішно використовуємо авторський мобільний додаток

MERCURY-EXPRESS COURIER для управління роботою кур'єрів, тому можемо надавати нетипові додаткові послуги з повним контролем якості - фотозйомка одержувача, документів, електронного підпису, оплата при отриманні (MercuryiPay), зворотна доставка, гео-локація.

 

services

Також компанія СЕД Меркурій розробила і впровадила клієнтський доступ з використанням web-інтерфейсу VIP MERCURY ONLINE щоб Ви могли оперативно і з комфортом викликати кур'єра, друкувати накладні та контролювати нашу роботу за допомогою звітів, відстеження посилок, замовлень.

https://vip.mercury-express.com.ua/

 

 

Наші умови оплати лояльні:

Якщо Ви працюєте з нами за довгостроковим договором, оплата фактично наданих послуг відбувається один раз на місяць. Для корпоративних клієнтів передбачена гнучка система знижок. Всі розрахунки проводяться в національній валюті, з ПДВ.

 

Вартість доставки
Доставка з:


Доставка куди:


Вид доставки:
Стандарт-відправка Стандарт-відправка


Вага: кг.

Відстеження замовлення
номер накладної :

Новини:

Компанії TMM Express та Меркурій об’єднуються

Вівторок, 09 лютого 2021
З 1 березня 2021 року відбудеться злиття компанії Меркурій та TMM Eхpress. ...

Львівське представництво "Експрес-Доставка-Меркурій"

Понеділок, 02 квітня 2018
У Львівському представництві "Експрес-Доставка-Меркурій" тимчасово відсутні...

Дополнительные телефоны в Днепре

Вівторок, 30 серпня 2016
Уважаемые клиенты! Просим Вас записать дополнительные телефоны для вызова к...