Про нашу компанію

о компании

З 17 серпня 1995 року розпочала свою діяльність фірма «Меркурій».

З 1996 року на базі фірми створюється кур'єрська-Консультаційна Служба «Меркурій», основним завданням якої стала організація послуг з оформлення передплати на періодичні видання з кур'єрською доставкою в офіси. Вже з перших кроків ККС «Меркурій» займає лідируючі позиції на ринку послуг України. Підтвердженням тому на сьогоднішній день є більше 10 000 підприємств - наших клієнтів.

З 2004 року, розширюючи асортимент послуг, фірма відкриває новий вид діяльності - експрес - доставку термінової кореспонденції по Україні та за кордон. Сьогодні це одне з найбільш динамічно розвиваються напрямків бізнесу компанії «Меркурій».

Наші представники працюють в 35 містах України. Мережа прийому і доставки поштових відправлень, що охоплює понад 750 населених пунктів країни, пропонує постійно розширюється спектр послуг, які допоможуть вашому бізнесу працювати бездоганно.

Наша компанія розуміє справжню цінність Ваших листів і бандеролей, посилок і вантажів, і тому несе повну відповідальність за їх збереження і своєчасну доставку адресату.

Ми стверджуємо: усвідомлене ставлення і індивідуальний підхід до кожного клієнта - це ключ до успіху і головна відмітна риса нашої компанії! Адже саме клієнт є особою, на задоволення запитів якого спрямовані всі наші зусилля!

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «Меркурій»:

  • Розгалужена мережа представництв по Україні та за її межами;
  • Можливість відстеження на сайті компанії інформації про відправлення;
  • Наша компанія розробила і впровадила клієнтський доступ з використанням web-інтерфейсу VIP MERCURY online, щоб Ви могли оперативно і з комфортом викликати кур'єра, друкувати накладні та контролювати нашу роботу з допомогою звітів, відстеження посилок, замовлень.
  • У нас найвигідніші умови оплати: Ви оплачуєте надані нами послуги до 15 числа місяця, наступного за місяцем виконання послуг. Також ми розглядаємо варіант відстрочки платежу;
  • Гнучка система знижок для корпоративних клієнтів;
  • Розробка індивідуального пакета послуг для корпоративних клієнтів;
  • У нашій компанії працюють тільки професіонали - менеджери, оператори і кур'єри.


Банківська справа, страхування, автомобільна індустрія, промисловість, високі технології, телекомунікації, мода, товари повсякденного попиту ... - всім цим ринкам компанія «Меркурій» пропонує індивідуальні рішення, спираючись на глибоке розуміння специфіки кожного з них.

Злагоджена робота компанії «Меркурій» є результатом багатьох досліджень сучасного ринку, проведених нашими експертами.

Вартість доставки
Доставка з:


Доставка куди:


Вид доставки:
Стандарт-відправка Стандарт-відправка


Вага: кг.

Відстеження замовлення
номер накладної :

Новини:

Компанії TMM Express та Меркурій об’єднуються

Вівторок, 09 лютого 2021
З 1 березня 2021 року відбудеться злиття компанії Меркурій та TMM Eхpress. ...

Львівське представництво "Експрес-Доставка-Меркурій"

Понеділок, 02 квітня 2018
У Львівському представництві "Експрес-Доставка-Меркурій" тимчасово відсутні...

Дополнительные телефоны в Днепре

Вівторок, 30 серпня 2016
Уважаемые клиенты! Просим Вас записать дополнительные телефоны для вызова к...